Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus K55 po upgradu z i5 3230M na I7 3610qm nefunguje

Ahoj mám notebook asus k55vj a koupil jsem do něj novou i7.Dám cpu do socketu zajistím otočením šroubovákem,dám pastu a přidělám chladič.Zapnu a notebook nic nedělá.Je připojený na externí monitor přes VGA.Klávesnice je nefunkční a interní notebookový displej je nefunkční proto mám externí.

Všechno se rozsvítí točí se větrák ale hdd se neroztočí a obraz nenaběhne.

Ano mají stejný socket a chipset hm76 to podporuje.Tyhle asusy se prodávají i s touhle i7

Zkusím překotrolovat tu klávesnici třeba bude fungovat.Možná že se mi to zobrazuje na interním displeji a jen to musím přepnout na vga

Když jsem zo chtěl flashnout.

Napsalo to źe modelovej název neni stejný a že se mám vrátit na easy flash stránku.

Ale na desce je vytištěno že to je k55vm rev 2.2 takže by ten novej bios měl fungovat.

Je tam

Platform k55vj
Version 202
Biuld date oct 1 2012
Build time 11:52:38

A chtěl jsem použít

K55vm
Sep 11 2012

nahranej bios je VJ

na desce je od výrobce napsáno VM

a novej bios je taky VM

takže deska má špatnej model biosu si myslím

PS: Chipset je nezvikle horkej nejde na něm uržet prst po pár minutách.Dal jsem přitom na něj pastu a velkej chladič ale i ten se hned rozpálí.

Nebude to tím jiným biosem?

Našel jsem na stránkách asusu

novější bios bios 2012/11/13

než ten co je tam ted

říjen 1 2012

TAK BIOS ŘÍKÁ ŽE TO JE MOC STARÝ

JE TO STEJNÁ VERZE JAKO TA CO TAM UŽ JE

PS: Zeptal jsem se kámoše který má taky k55vj se stejným biosem a funguje mu i7 3630qm tak nechápu kde je u mě chyba.