Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Samsung CLX - 3185FN netiskne (podsvícené tlačítka svítí slabě)

Dobrý večer,

můj problém souvisí s tiskárnou Samsung CLX - 3185FN. Když jsem jí naposledl zapnul, veškeré tlačítka, která jsou podsvícena + oko (status), umístěné v pravo dole na panelu tiskárny, svítí slabě (řekl bych tak z půlky). Zhruba jednou za 5 vteřin toto oko lehce problikne.

Na černobílém displeji, umístěném na tiskárně, se ukazují pouze černé obdelníčky. Tiskárna netiskne, neskenuje, nekopíruje. Stalo se to z ničeho nic, jeden den fungovala, druhý už ne.

Zkoušel jsem vyměnit napájecí kabel (což je možná blbost), nicméně bez výsledku.

Budu vděčný za jakékoliv rady.

Děkuji.

To vypada na chybu v napajeci casti, ve zdroji. Pokud v zaruce = vite co, pokud ne - nejspis koupit novou. Nebo najit nekoho kdo by byl ochoten se na to mrknout, zkusil opravit predtim nez ji vyhodite. Autorizovany servis po zaruce u takoveho neceho nema moc smysl.

Vyplati se pokud se na to podiva nekdo sikovny a rekne "A hele, tady ten elyt ve zdroji chce vymenit. A tenhle taky" a spravi to. Jako - ze to bude nejpravdepodobnejsi pricina, tipuju.

Autorizovany servis:
varianta a.) - "mame nahradni dil, vymenime, s praci za 4000 jako nova" (= nesmysl)
varianta b.) - "sorry, na tohle uz nahradni dil nemame a mit nebudeme, kupte si novou"

- jen muj soukromy nazor, nemusi byt spravny. ;-) Ty nove tonery nase..., to jo.

Ten kousek už má svoje roky, takže záruku bych asi neřešil. Jinak souhlas s luciferem - zřejmě je po smrti napájecí část. Jestli máš kámoše bastliče, svěř mu opravu (možná by stačily vyměnit kondy). Autorizovaný servis si řekne za opravu peněz jak želez - raději zahodit a koupit novou.