Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook K55VJ nefunguje s i7

Ahoj pokručuji ve svém problému s notebookem ASUS K55VJ.Nefunguje mi s i7 3610qm a je v něm stejný bios jako v K55VJ co má kámoš a jemu v tom funguje novější i7 3630qm.

Funguje mi jen s i5

Kde je teda problém?

Oba notebooky jsou stejné

S tím procesorem by to fungovat mělo. Nejjednodušší by bylo na zkoušku vyměnit procesor za ten, co má kamarád. Teda jestli k tomu svolí.
Nejde totiž vyloučit vada toho procesoru. Taky se pořádně podívej na socket, jestli tam není ohnutý nějaký PIN.

Ahoj tak jsem tu i7 dal do kamošova notebooku a tam taky jen hřála ale nefungovala.Pak jsem vyzkoušel jeho i7 a ta na mé desce fungovala a slušně jsem si zahrál pár her.Takže tu nefunkční i7 pošlu zpět a koupím si jinou.