Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Edge - Inprivate doplnok

Caute ludia, zacal som viacej vyuzivat Edge prehliadac, pretoze som zistil, ze ma mensie naroky na CPU a RAM ako napríklad v chrome. Napríklad na YouTube mi prehra videa v 4k 60fps a v chrome niekedy zasekne, tu to ide lahko. Ale teraz k teme, ak chcem prejst do inkognito rezimu neda sa mi tam aktivovat adblock aby pouzival v inkognite rezime.
Pozeral som tento navod https://winaero.com/blog/enable-extensions-private-mode-edge/
Ale ja tam nemam Allow for Inprivate browsing, ale len
https://snag.gy/wakMev.jpg diky vopred za pomoc. Mam prehliadac najnovsi

- Nerozumim ti ani slovo, jestli mas nejaky problém, zaloz si vlakno.

Tomo17
- Osobne * pouzivam verzi z MS store, funguje na kazdém zarizeni.

VERZE : Microsoft Edge [b]42.17134.1.0,[/b]
VERZE : AD-Block (BetaFish)[b] 2.4.0.0[/b]
INFO:  * Existuji i jiné vezrze AD-Block jak od BetaFisch, opravdu se podivej, zda-li mas nainstalovany ten z odkazu.

[TiP] ~ :i: Prinejhorsim ho "ODINSTALUJ" a znovu "NAINSTALUJ" (instalaci provést pomoci MS Store), kde po instalaci ti vyskoci v EDGE okenko, jestli chces prvek povolit i v 'private', zadej 'ANO'.

- A co to mas za AD-Block ? Ja ma verzi : 2.4.0.0 a ty : 0.9.9.0
- Mas urcite AD-Block od BetaFish ?
* Podle mne pouzivas AD-Block Plus (coz jsou dva rozdilné programy), ktery neni ten samy (ten je od GMBH) !! Nebo alespon dle jeho posledni verze : 0.9.9.0 (Ikdyz me osobne jde povolit v private i ten).

[82192-ad-block-jpg]

INSTALACE a SPUSTENI
1) Klikni a nainstaluj : https://www.microsoft.com/en-us/store/p/adblock/9nblggh4rfhk
2) Po instalaci ti vyskoci okénko, zda-li ches AD-Block aktovat zadej ano. Pozor ! V tom okenku jsou dole jeste dalsi 1 nebo 2 moznosti, je i "povolit v private", zadej ANO, (klikni na to).

* Ilustracni obrazek AdBlock PLUS od tvurce EYEO (né BetaFish)
[82193-povilit-ad-block-private-jpg]

A je to lepší prehliadač ako Chrome či ako

- Tak lepsi, nekomomu muze vyhovovat vic, taky prevazne pouzivam EDGE. Pres jeho tesi zacatky je zcela pouzitelny a problém s nim nemam.