Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - obnovení bitové kopie

Zdravim, mam disk rozdělený na tři části - A, B, C. Na C mám Windows a na ostatních svoje soukromé věci. Když jsem notebook kouil, vytvořil jsem si bitovou kopii systému (to disk ještě nebyl rozdelen). Chtel bych se zeptat, jestli když obnovim system pomoci dvd s bitovými kopiemi, jestli mi zmizí data na A a B? Díky

Tu bitovou kopii sis vytvářel na nově koupeném NB zbytečně. Každý NB má recovery. Dělení disků na tolik částí je nesmysl. Když se na disk podíváš ve správci, tak zjistíš další oddíly s nepřiřazeným písmenem. Doufám,že jsi tak nerozporcoval nějaké 120GB SSD.