Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 Home - verze 1803

Dobrý den, na PC mi proběhla aktualizace WIN 10 Home na verzi 1803 a tím mi byl odinstalován postranní panel miniaplikací 8 Gadget Sidebar 7.
Prosím, umí mi někdo poradit,jak dostat postranní panel zpět do PC?
Rovněž tak došlo k odinstalování MS Office 2013 Pro .Ten jsem nově přeinstaloval z instalačního média,ale při jeho aktualizaci po telefonu mi to napsalo, že tato verze není již Microsoftem telefonicky podporována.
Poradíte mi, jak mám aktivovat?
Děkuji za všechny rady a přeji vám hezký den.

miniaplikácie 8 Gadget Sidebar 7, nie sú od prvej W10, podporované. Boli v kolízii. Sú deravé, nebezpečné, napadnuteľné. Je otázne, ako si dokázal do W10 1709 a nižšie verzie gadgety nacpať, aby riadne a nekonfliktne fungovali.

Jedine môžeš použiť pre W10 podporované Widgets http://win10widgets.com/

-----

Balíky MS Office sú normálne podporované pre všetky verzie W10. Zrejme ti vznikla nejaká kolízia pri Inovácii na 1803, niet sa čomu diviť, ak ti tam strašil deravý, nepodporovaný "Gadgets" s jeho miniapkami. Desina tento nepodporovaný bordel vyhadzuje preč, do Windows_old.

Používaj výhradne x32 bitový balík MS Office, aj pre x64 bit. OS. Dôvody nemám náladu objasňovať.