Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení VLC

Dobrý den,
jde nějak nastavit VLC tak, aby při dvojkliku na soubor v TC, se přímo spustil celoplošný režim a bez toho ovládacího panelu, prostě přímo celoplošná produkce?
Děkuji

Na mail mi přišla odpověď a tady se nezobrazila, proto to přepíšu.
V hotkeys je to pod f - celoplošná produkce a zrušit odškrkávátka co se má zobrazovat, uložit - restart VLC. Po kliknutí na soubor rychle f - dá se to stihnout. Díky za pomoc.