Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem audio a video z You Tube

Po stahnutí hudby nebo videoklipu (formáty AVI, MP3) programem aTube Catcher nemám výsledek stereofonní. I informace o akt. souboru říkají: kanálů - 1 (mono).
Kde je chyba? Děkuji za radu. Milan

loading...

na YouTube nie je ani jedno video stereo.Ale mas mnoho dalsich programov na stahovanie videi a nemusi to byt YouTube.Vyskusaj napr. Ashampoo Clipfinder.Vyhladava videa asi na 10 strankach a okrem toho sa da stiahnut aj viac videi najednou.Nemusis to robit po jednom.