Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přeinstalace Windows.

Nazdar pánové. Měl jsem dost blbý nápad: Vyzkoušel jsem na HP CQ2901EC nasadit jiný chladič na cpu, a teď mám problém jak rozchodit Win. Jde o to, že jsem vytáhl cpu z socketu. A od té doby nenajede Win, stejně jak když bych cpal hdd na jiný pc. Tak teď dotaz: Jak nainstalovat jiný Win na nefungující instalaci? Jde o to, že je to chráněné, a nelze instalovat Win.

JEZISI, jen se ptam, jestli mas a jestli mas tak jestli na spravném miste (nemusis hned kricet), jsou to zasadni informace, v pripade ze neni CPU cooler zapojen, muze nastat problém se spustenim (viz thermal ochrana)

Jednoduše že nemá z čeho bootovat.

- Zkus to HDD spustit (oznacit) z BOOT MENU (tipuji s klavesou F9 pri startu)

Ano i rezet biosu.

- Coz mohlo rozhodit poradi disku, proto bod viz vyse.
* Tak jako nastaveni AHCI, nebo UEFI.

Vzhledem k tomu, že se s tím drbu už 4 hodiny, tak je jasné, že je chyba v ochraně tohoto zázraku. Mimochodem, podme řešit jak z dvd nainstalovat Win 7? Protože ať nastavím to či ono, tak prd prd... Já si nevymýšlím já už to řešil už jednou. Akorát nevím jak...

HP CQ2901EC

mrdka od hp. pravděpodobně se ti podařil pokus o reset cmosky, ale je to krám od hp a ten si řekl, že jde o neoprávněný zásah. (ty nemáš o pc co rozhodovat, hp to ví líp).
vygoogli návod na cmos reset - u starších krámů je to kombinace propojky a tlačítka a vácení propojky, u novějších krámů máš bez placené podpory skoro smůlu.