Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet se nenabíjí

Ahoj,
zničehonic se mi přestal nabíjet tablet Samsung Galaxy Note edition 2014.
Když ho dám na nabíječku (5,9 v) do zásuvky, nenabíjí se vůbec.
Když ho dám na powerbanku (ta dává snad 3,5 v), tak se nabíjí asi 5 minut a přestane. Když vyndám kabel a zase jej zastrčím, nabíjí se dál, ale zase jen těch 5 minut.
Když ho připojím k PC přes USB, nabíjí se asi 20 minut. Ale rychleji se vybíjí, než nabíjí.
Odešla baterka?

Nevím, kolik čeho co dává (jen když si to přečtu). Když bylo ve škole cokoli s elektřinou, tak jsem byl zrovna asi nemocný, jelikož o ní vím pouze to, že na ni nemám sahat. :-)
Přes noc byl tablet zcela vypnutý, připojený k PC v režimu spánku a dobil se z 50 % na 89 %. Asi bude ta baterka kaput. Vytáhl jsem ze šuplíku mobil, co tam ležel 5 let a zprovozním ho, než bude odstraněna závada (doufám, že ta baterka). Firemní technik (ten tablet je služební) mi sám asi před měsícem nabízel, jestli nechci vyměnit baterku, že to bude trvat asi týden.