Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde se přihlásit do google

Dobrý den mám problém s telefonem, začal se mi sekat a tak jsem ho dal do hard resetu spustil se to vše v pořádku ale pak se mi ukázalo přihlášení do googlu. zadal jsem teda své přihlašovací udaje a ukázalo mi to chybu že: do zařízení se nelze přihlásit z neznámých důvodů zkuste jiný účet nebo akci opakujte za 24hodin . A at zkouším jak zkouším jíné účty tak to píše pořád to stejné a ani s tím nehnu, přes ty účty se na počítači normálně přihlásím.. už je to měsíc a jsem z toho na prášky. aby se předešlo zbytečným odpovědím.... . telefon jsem neukradl, údaje zadávám správně, záruční doba už vypršela.... jinak jedná se o telefon alcatel 5010 s androidem myslím 6. předem děkuji za odpovědi

Skus hladať--- FRP - Factory Reset Protection . Ochrana před neoprávněným použitím při provedení hard resetu. Po jeho provedení a aktivním FRP je nutno zadat jeden z aktivních google účtů který byl na telefonu přihlášen před resetem.