Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa Teamviewer

Pekné ráno všetkým :)

chcel by som Vás požiadať o asistenciu s hľadaním softwaru na vzdiadelené ovládanie PC. V podstate by som potreboval niečo ako TW (zadarmo na nekomerčné použitie), čo by mi umožňovalo napojiť sa na pc bez súčinnosti na druhej strane, tj bez toho aby som ako na TW musel písať heslo, či niečo iné. Proste napojiť sa klikom na PC a môcť ho ovládať bez toho aby za tým PC fyzicky niekto bol a asistoval mi pri pripájaní.

Ďakujem.

To sice jde, ale pohodli "mam seznam svych PC dostupnych vzdalene" jde jen u placeneho TW, nebo u "zdarma" jen s jednim cilovym. Coz muze v pohode stacit a i to funguje dobre, dlouho jsem pouzival, ale nakonec presel na Chrome remote bazmek kdyz mi u TW zlobila nejaka kombinace klavesa+mys ala. ze jsem potreboval u neceho vzdalene kombinaci shift+klik mysi nebo ctrl+klik mysi.

Aha, tak to nevim - kdysi davneji jsem to nejak zkousel a byl limit u "free" ze mohl byt jen jeden..? Ale je to v radu let dozadu, treba se to zmenilo, nebo jsem neco nepochopil. :-) Hlavnim impulzem ale bylo pak stejne ono "ctrl+klik" a podobne kombinace mys+klavesnice. (Taky mozne ze v aktualnich verzich uz je to jinak)

Je to možné, že to tak bylo. Já používám teď verzi 13. 1. 3629 a mám ve složkách 27 PC. Od minulých verzí je tam hodně nastavení navíc. Odesílat klávesové zkratky, schůzka, chat a mnoho dalších. Určitě vyzkoušej.

Výhoda je, když si nastavíš univerzální heslo pro všechna PC, takže se kdykoliv připojíš při zapnutém PC a nepotřebuješ žádnou interakci uživatele.
Jediná nevýhoda byla, když přišlo upozornění na komerční používání. Ale po odkliknutí, že to skutečně není k výdělku je to v pohodě. Kamarádi, známí a znamí známých. Ani se nedivím, že to tak vypadá.