Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit heslo, když vím počet znaků a použité čísla + písmena

Dobrý den, mám problém. Na WiFi na chatě mám 8mi mistné heslo na WiFi, které obsahuje jen čísla a velká písmena. Heslo jsem měl na papírků, který mi syn polil a je nečitelný. Router resetovat nemůžu, je to MikroTik, který má 2 WiFi karty a zároveň přijímá internet.
Je možnost vygenerovat si všechny možné kombinace a ty pak automaticky zkoušet na ap? Díky

Písmena+čísla=cca 35 znaků
Počet osmimístných kombinací ze 35 znaků je 35^8=2,251875391×10¹² (dva a čtvrt trilionu kombinací)
po vyloučení nesmyslných kombinací jako AAAAAAAA (včetně zapracování podmínky, že je tam číslo a písmeno) toho bude méně, ale pořáád jsme v řádu trilionů. I kdyby se za den podařilo vyzkoušet milion kombinací (cca 100 za sekundu; den má 86400 sekund), je to práce na milion dnů a tedy tisíce let.

- Co ze to chces presne ? Znat heslo, nebo chces 'generator' nahodnych cisel a znaku ?
* Jestli chces generator, tak ti muzu udelat nejaky v Pythonu, nebo PowerShell, ale tech kobinaci jestli by jsi chtel najit spravnou je prakticky NULOVA.

- Jestli potrebujes znat heslo u pripojeného zarizeni staci ho jen odkryt ve vlastnostech pripojené WIFI.
* Staci jen oznacit "Zobrazit charakter" viz obrazek (cervena) zona, pak se ti odkryje HESLO (modra) zona.
[82211-wifiheslo-png]

[TiP] ~V pripade ze ma RUTER [WPS], tak ho pouzij k pomoci sparovani bez potreby zadani HESLA