Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows 10

Ahoj, stahnul jsem posledni ISO a nainstaloval. Po instalaci se stáhly aktualizace a po restartu už system nenajel. Jelikož mám UEFI a SSD disk tak ani nespustim nouzovy režim přes shit+F8. Nějaké nápady? Díky.

Zkus spis pouzit [F4] , ale jestli mas i "instalacni medium", tak z neho nabootuj. (samozrejme ne pro novou instalaci, ale zadas REPAIR:OPRAVIT a nasledovne consoli, nebo co potrebujes)
* UEFI/secure boot jde vypnout v rozhrani BIOS.

:-D Ah jo, to je zase nejaky vtip nebo zase nejaka pomsta BAN uzivatele ?
- K cemu potrebujes nozovy rezim, neslo ti o opravu OS ? Co v tom nouzovém rezimu budes delat ?
* Pouzij recovery (podivat se muze sna vice moznosti pod polozkou [System Restore]) na datum pred UPdatem, pouzij nastroj na opravu, etc etc, moznosti mas hodne, proboha dit klikni aspon na ten TRUBLES_HOT, nebo automatic REPAIR

*Ilustracni obrazek moznosti : Truble, Repair, Console etc etc ..
[82222-ach-jo-jpg]

- Tak vytahni grafickou kartu a zapoj monitor na IGP|APU, nebo zkus VGA kabel co ja vim, zadné informace o HW jsi nedal.

Zkoušel jsem kde co, nic se neopravi

- Nezlob se na mne, ale moc tomu neverim ze jsi opravdu zkusil i Recovery tak Truble nebo Repair. V pocatku duvodu ze nenajede systém a ted je to monitorem, no ..
* Ale tak treba mas pravdu ze jo.

VGA kabel, to me nenapadlo, jdu to zkusit...:-)

EDIT: dobrej tip - pomohl.
Jinak jsem udělal novou instalaci a nainstaloval ovladače přímo ze stránek výrobce a nenechal windows update nainstalovat tu jeho sračku, myslel jsem ze jsou to stejny ovladace ale tyto ovladače fungují, tak nevím.. díky za pomoc