Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GPU na 100%

Zdravím, mám Asus Turbo gtx 1060 6gb, i5 8600K na 5Ghz + 16gb ram 3200. když zapnu gta na střední detail. tak beží grafika na cca 60% když to osolím na plno všechno kromě Advance options, tak mi grafika jede na 99,6% Otázka zní, je to normální? jde mi hlavne o to abych tu grafiku ''neodpálil'', teplota se drží kolem 75stupnů(což mi příjde normální). Chci hrát hry na plné detaily, když mám možnost. Procesor běží na cca 40%

Řešení:

U tech 100% je jen indikativni, 100% budes mit i kdyz zapojis ty grafické karty treba dve v SLI.
* Vytizenou pamet nemas na 100% zcela urcite, GCH dosahl maximalni frekvence ? Tak jako VRAM etc etc, pak by jela na 100%, to ze vidis 100% opravdu nic dulezitého neznamena ..

Co ja vim, jestli te to uklidni, mrkni treba na Youtube kde sou videa s tvou grafickou kartou, uvidis ze oni maji taky 100%