Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vivaldi nejde nic stahovat pozastaveno

Ahoj všem používám prohlížeč vivaldi, ale před pár dny mi zničeho nic přestalo fungovat v prohlížeči stahování jakéhokoliv obsahu, vždy dám stáhnout začne stahování během chvilky mi napíše pozastaveno a nejde s tím nic dělat. projevilo se to u verze 1.13, zkoušel jsem přeinstalovat novější verzí 1.15 bez výsledku pořád se to opakuje, Chci se zeptat jestli vám to taky dělá jak jste to vyřešili ?
Prosím o pomoc.
V pc nejsou žádné viry.

Když se to projevilo v pc žádný antivir nebyl, až pak jsem nainstaloval bezplatnou verzi malwarebytes na kontrolu žádné viry nenašel, v nastavení antiviru vše v pořádku, antivirem to není, vám funguje aktuální verze vivaldi na windows?, dnes večer zkusím obnovit pc do původního stavu ze zálohy v jakém byl po čerstvé přeinstalaci pak dám vědět jestli to pomohlo.

Tak jsem to vyřešil obnovil jsem systém z bitové kopie ze zálohy nainstaloval znovu vivadi už funguje, musel být nějaký záznam v pc který mi to blokoval, i když netuším čím to bylo. Díky všem za rady a čas strávený mi pomoc. Přeji všem hezký den.