Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ME STATE IN RECOVERY MODE

Zdravím Vás,
při zapínání notebooku mi to hned na začátku píše nalevo nahoře červeným ME STATE IN RECOVERY MODE. Nejspíš se jedná o nějakou chybu a hodně mi to zpomaluje zapínání pc, tuším, že to je ten problém. Bohužel jsem nenašel žadný fix, který by to spravil. Mohl by mi někdo poradit, jak na to ?

Můj notebook:

HP ProBook 470 G2
Windows 10 Pro 64-bit
AMD Radeion R5 M255
Intel(R) Core (TM) i7-4510U CPU @ 2.00 GHz
Intel(R) HD Graphics Family

Díky za veškeré rady a pomoc !

Nač nainštalovať či "prepáliť" Bios.

Resetni Bios do výrobného nastavenia. Jedine skratom metalov pod peckou CMOS alebo jumperom. Detto vykonaj po "skrate" biosu aj repete, ako bonus SW, nejakou F-kou z radov kláves sa dostaneš do Biosu.

Je možné, že sa budeš musieť vrátiť k pôdnej zálohe a nastaveniam Bios, ak ju máš v rezerve.

Sú to ale veci pre mierne skúseného majiteľa sčota.