Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [Android] Zjištění poslední modifikace souboru

Pěkné sváteční odpoledne :-)
Mám další dotaz jak zjistit u souboru datum jeho modifikace ? našel jsem na netu příklad

String filePath=Environment.DIRECTORY_DCIM;
	  File file = new File(filePath);
	  Date lastModDate = new Date(file.lastModified());

jak to udělat který my chodí, ale problém je v tom že nemohu nastavit nebo ještě lépe řečeno nevím jak nastavit cestu na konkrétní soubor u kterého chci zjistit datum poslední modifikace.Zatím to zkouším v emulátoru u kterého jsem si do nedávna myslel že nemá File Explorer :-[ díky

Programátorský maniak

Tak cesta k souboru je "/mnt/sdcard/DCIM/msoubo/Lokace.txt" tuto cestu jsem zjistil v Android studiu poklepáním pravím tlačítkem myši viz příloha v Eclipse to nejde škoda.Druhá věc jak zapojit telefon aby jsem to mohl směrovat na fyzické zařízení já když připojím telefon "Pro vývojáře - Ladění USB" tak ve správci zařízení je toto viz příloha správce zařízení.jpg pochopitelně jsem zadal do googlu Spreatrum a vylezlo s něho že je to ovládač ale já si nejsem jist co to je zač a taky nechci tahat do notebooku na kterém mám WIN7 nějaký ksindl díky