Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí aktualizací

Dobrý den,
poprosil bych o radu, ale nejdříve popíšu problém.
Celý den mi v počítači šrotuje hardisk, a když to chci odpoledne vypnout, je tam napsáno že jsou staženy aktualizace a zda mám aktualizovat a vypnout nebo aktualizovat a restartovat. Tak to je to každý den už minimálně 30 dní. Jako by to dělalo pořád dokola.
Udělal jsem to, že přes MSCONFIG jsem vypl. aktualizace. Klid byl asi týden a nyní už to dělá zase i přes to, že jsou vypnuté.
Jde to nějak na dobro zakázat? Vždyť se mi s takovou ten disk brzy uvaří.
Je to systém Windows Home 10, 64 bit.
Díky

disk se nezavaří, nicméně není úplně normální takto neřešit zabezpečení PC.

Tudíž je třeba se podívat, co se děje s aktualizacemi, která že se to nechce nainstalovat a proč. Řešení je často dosti triviální. Takže šupky-dupky do Nastavení (ozubené kolo) -> Aktualizace a zabezpečení -> Zobrazit historii nainstalovaných aktualizací.