Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj koupit?

Ahoj mám dotaz ohledně kvality zdroje.Který z nich mi delší dobu vydrží a nezníčí mi pc.

Corsair VS 650W ATX

nebo

BE QUIET model-BGT E5-550

PC:
Phenom II X6 1055t
16GB RAM 1600MHZ
GTX 470 1GB
500GB Seagate HDD
Win 10 Pro x64

Vím že tady máte profesionály na zdroje kteří ví jaká značka a modelová řada je kvalitní.Ta zátěž si myslím že dost velká.Přece jen AMD je neučinnej procesor kterej strašně topí.A ta grafika má jádro fermi takže je pravdě podobně taky dost žravá.Záleží jestli bude dostačovat wattáž zdrojů.

ten by to mal zvládnuť,má dostatočnú rezervu na 12V vetvách/34A/ a vcelku všeobecne dobrú stabilitu aj u námatkovo kontrolovaných a testovaných kusov,ten BQ SP9 spomínaný v predošlom príspevku má síce 600W,ale len 18A na 12V vetvách,takže ten už je v dnešnej dobe trošku out.....