Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lite x zenfone

Zdarec lidi rozhoduji se mezi koupí Huawei P20 Lite a nebo ASUS ZenFone 5 ZE620KL Jaký si myslíte že bude lepší volba popřipadně napište důvod proč si to myslíte díky moc za jakoukoliv pomoc, názor :D

Ten Asus je podstatne vykonejsi, podporuje o proti P20 video i v 4K, ale "osobne" bych zvolil P20 Lite, protoze bych nechtel pokazdé pouzivat pro "6.X" palcovy displej (coz uz neni snad telefon ale Fablet) dve ruce a bych napsal i pohou SMS..