Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafickou kartou?

Zdravim, mam problem. Stahoval som sa do Česka (su to asi 2 tyzdne) a odvtedy mam problem pri hrani hier. Vsetko beží v pohode a z nicoho nic ostane monitor šedý, v sluchadkach ostane divny zvuk a pocitac sa restartuje. Mam nainstalovane nove ovladace aj novy software od vyrobcu. Teplota pri hrani je max 70°C. Stretol sa tu niekto s takym problemom?
Zostava:
CPU: Intel Core i5-4690K
MB: ASUS MAXIMUS VII RANGER GAMING MB - Intel Z97
GPU: EVGA GeForce GTX 970 FTW GAMING ACX 2.0
PSU: Seasonic SSR-550RM 550W
RAM: 2x ADATA XPG V1.0 4GB DDR3 1600
SSD: Crucial MX100 256GB
HDD: Western Digital 1TB, 3.5", SATAIII/600, 7200rpm, 64MB, WD10EZEX
Windows 10 Pro

s takým problémom,že po presťahovaní sa do CZ nastane problém s grafickou kartou len kvôli tomu,že sa naraz grafická karta nachádza na inom území ,sa tak lahko asi nestretol nikto,ale s tým,že pri preprave sa niečo poškodí na počítači,s tým sa už stretlo množstvo ludí,mohlo sa niečo uvolniť,nejaká periféria sa mohla vysunúť počas prepravy zo svojej pozície a zbernice a začalo to robiť problémy.......začal by som kontrolou zapojenia celého počítača.......