Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 13k?

Zdravím, chtěl bych se zeptat na vaše rady/tipy ohledně mobilu do 13k. Jde mi hlavně o fotoaparát/výkon, přecházím bohužel po dlouhé době od xiaomi, protože jejich nový mobily až na mi mix 2s nemají takový foťáky.
Mám už nějaký favority, konkrétně asus zenfone 5z a pak tady hodně váhám mezi honorama a to 9/v10 a 10. 9 je mi hodně sympatická už kvůli té ceně a nepříjde mi to takový rozdíl od těch novějších, ale to je jen můj názor. Předem díky.

hehe díky za větší dilema každopádně cena honoru v 10 je pro mě strop.. desítku očekávám levnější a devítka je pro mě super díky ceně, ani to pro mě není až takový rozdíl.. a co se týče zenfone 5z tak tam se ještě moc neví no...

Huawei radu P a Huawei Honor bych doporucoval. Ale to doporuceni plati jen za predpokladu, ze se nechystas prilis customizovat a s telefonem si hrat, napriklad vlastni ROM. V tom pripade bych doporucoval zjistit kompatibilni telefony s nejlepsi alternativni ROM - LineageOS. Budou to nektere Samsungy postavene na Snapdragonu, tady pozor evropske verze telefonu maji vetsinou Exynos nebo nektere Sony, ti zase nektere telefony stavi na Mediateku, ten take nebrat.

Jo Honor bych chtěl, ale teď který jak jsem psal výše .. co se týče vlastní rom tak jediná rom kterou bych tam chtěl je MIUI spíš kvůli zvyku, protože co jsem se dočetl tak EMUI není špatná. No.. Honor 9,10 jsou vzhledově trochu jinde.. rád bych do tý 9 šel, ale nevim jestli se už nevyplatí ta 10 a pak tu furt oxiduje ten zenfone 5z

- A "P20 Lite" ? Tedy jestli ti nevadi vykously display tak jak to ma iPhone X. (v nastaveni jde pouzit cerna lista ktery vystrih schova)
- Zrovna ho mam druhym dnem na par dni na zkousku, docela slusny .. viz Wikan (ktery mi pripadne trochu skromni s Kirin 970, ktery ma vykonu az az) , také nepatrim mezi narocné (nejvic me zajima display, baterie, 4G min/CAT6 ), ale par her co sem zkusil jeli jako 'Royal battle' bez zaseknuti, ono osobne radeji preferuji polivalentni CPU s mensi spotrebou jak s velkym vykonem.
[415E-ACI6GL._AC_UL130_.jpg]