Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [C] Práca s Unionmy, Dynamickými zoznamami, atp... Pomoc so zadaním

Zdravím, potreboval by som pomôcť so zadaním: http://it4kt.cnl.sk/c/pvjc/2018/problemset.04.adventure.html

nejak mi to moc nejde, viem že to nieje nič ťažké, len asi potrebujem nakopnúť (popostrčiť).

Je tu niekto kto by mi pomohol a prípadne vysvetlil pár vecí okolo zadania? (ideálne ak by som Vás pridal na GitHubu a ak máte Atom môžem Vám dať Teletype key), na komunikaci preferuju Discord.

Vopred dík za odpovede.

zadanoe chápem, nechápem len jak manipulovať, pridávať a odoberať položky do/zo struct a union. Napr. ak to vyzerá takto:

enum container_type {
    ROOM, ITEM, COMMAND, TEXT
};
struct container {
    enum container_type type;
    union{
        struct room*    room;
        struct item*    item;
        struct command* command;
        char*           text;
    };
    struct container* next;
};

inak toto zadanie už ani nemusím mať na 100%, predchádzajúce zadania som dal dosť dobre, takže už potrebujem len málo bodov do zápočtu.

ja viem že to nieje težký, však to píšu sám. Ja len na začiatok potrebujem popostrčiť všeobecne jak sa manipuluje s unionmy a pod. možno to aj viem len o tom neviem že to viem... a 2 prednášky kde nám to mali ukázať a vysvetliť boli zastupované.

Kdybych to zadanie mal napísať v JavaScripte alebo v Scale tak bych to mal taky za pol dňa hotové.

To je ako s tym vtipom, ked sa topi mlade dievca a krici "Pomoc topim sa!". Okoloiduci muz na nu zakrici "A milovat sa vies?". Ona na to "Viem ujo". A on naspat "Vidis, plavat sa bolo treba ucit".

JS neumim vubec, ale nechapu jak nekdo kdo uz davno "UMI" JS, jak muze mit problém se zakladem C, kde jde o hodne podobné jazyky, nebo bych alespon rad bych videl, jak a do jaké miry 'ovladas' treba objektové programovani (manipulace objektu) v java scriptu ..