Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze připojit wifi

Wi­fi se při­po­jí na vše­cha za­ří­ze­ní v do­mě, in­ter­net fun­gu­je tak­též všu­de. Mně, ale bo­hu­žel, po při­po­je­ní wi­fi no­te­book ne­při­po­jí na in­ter­net. Rou­ter jsem re­star­to­va­la, zku­si­la všech­na na­sta­ve­ní a vy­pnu­la ome­ze­ní. Do na­sta­ve­ní wi­fi se ne­do­sta­nu, je­li­kož ne­ní mo­je. Jde to ně­jak vy­ře­šit, pro­sím?

taky mě sere ta mrdka linux, wifi sít vidí, ale po klepnutí na ní se furt točí kolečko připojování. Telefon vůbec nezobrazí že by se připojil

Další věc: proč zkurvený windows 8 se neumí připojit (přes rozhraní uživatelské) na adhoc síť? Nejde ani vytvořit.
musim jak linuxovej uhrák dát netsh; wlan; set profilepeparameter ConnectionType=IBSS;
následně netsh wlan connect name=kretenskaadhocsit
přičemž ve Windows 7 to šlo, tak nechápu proč to posrali ve Windows8