Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ram do notebooku Acer aspire 1360

Dobrý den hledám paměť do notebooku Acer aspire 1360 protože má jenom dva sloty ale hodně malo GB takže asi minimálně 1Gb to má v sobě ale chtěl bych asi 8 GB ram nebo 10 GB čily takhle 8GB + 2GB = 10GB takhle bych to nějak chtěl tedy pokud muže někdo z vás ram do tohoto notebooku najít. Předem děkuji

Hmmm... To muže podporovat jen 2 GB ? to mě příde divný ale jestli to tak je tak je to fakt ale bohužel asi stím nic nenadělám podle mě to bude furt pomalé někdy zkouším defragmentaci disku a trochu to pomuže ale někde ta paměť se dostane až na 80% a má to už jen k dizpozici nevím teda kolik, a zatížuje to procesor takže teda nevím :-|