Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi extender

Zdravím, potřebuji zesílit, přenést signál WiFi na vzdálenost cca 70 metrů, síla signálu v přístupovém bodě je 82%, překážky na trase jsou nějaké betonové sloupy, zkrátka normální výrobní hala. Prosím o radu jaké konkrétní zařízení by pro mou potřebu bylo nejlépe vyhovující.Děkuji.:-)

Změna předmětu, původně: Extender (host)

Díky.Připojení je vzduchem a přes strop a síla signálu je zmiňovaných 82%.Zkoušel jsem https://www.rozbaleno.cz/PC-prislusenstvi/router-d-link-dir-505-mobile-companion-1
ovšem signál nedostal až na potřebné místo.Zustal jsem na cca polovině vzdálenosti.
Nutno zmínit, že jsem pouhý uživatel a v problematice přenosu internetu se orientuji prachbídně.?Chci touto cestou požádat o doporučení, jaký extender nebo podobné zařízení by pro mne bylo nejvhodnější svými parametry.