Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem redukce 3,5 mm jack dva do jednoho

Potreboval bych vedet jestli jde nejakym zpusobem sloucit dva audio kabely 3.5mm jack M do jednoho 3.5mm jack F.Zkratka nevim jestli jde propojit audio kabel z portu 3.5 mm z tv a audio konektor 3.5 mm z pc do jednoho portu na sluchátka? Abych slysel napr. muziku z pc a zvuk z tv.

Změna předmětu, původně: redukce (host)

Těžko říct … v zásadě je to taky paralelní spojení. Možná jsou tam nějaké "ochranné" odpory, které zabrání "zkratování" zdrojů. Ono by šlo to PC a TV spojit paralelně (tou rozdvojkou), ale do přívodů (kabelů či jacků, které vedou do PC a do TV) vložit odpory asi 8 ohmů.