Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnoveni smazaneho souboru

Dobrý den, smazal jsem si sobor ulozeneho ze cenema 4d pres shift+del. Neni tu nejaka moznost jak to vratit? mel jsem ho na plose ale bohuzel pluchu mam na hard disku a jako primarni mam ssd. Dekuji za odpovedi

Prečo nie, sú SW, ktoré vyslovene vycucnú aj X-krát prepísané hlavičky formátovaním, či prepisom zmazaných dát.

Poznám, vlastním, len takéto "znásilnenie" dát dielne NSA by mi určite neprešlo.