Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stracanie pripojenia k wifi routru

Zdravim, mam takyto problem: po zapnuti pocitaca ma automaticky pripoji na router, ale asi po 3 minutach stratim pripojenie (signal je na 100%) a naspat sa uz nenapojim, vypise mi chybu: wireless adapter failed to get a valid IP address. Aby som sa mohol znova pripojit musim pocitac restartovat. Ostatne pocitace pripojenie nestracaju. Skusal som updatovat driver na wifi adapter ale nepomohlo. Mam podozrenie ze chyba bude v nastaveni routra pretoze ked som napojeny na ine site v dosahu tak ma nevypaja. Taktiez ked som pripojeny priamo na modem cez kabel tak pripojenie nestracam. Detaily: wifi adapter: Intel PRO/Wireless 3945ABG, router: Sitecom WL-153, Win XP Home SP2

Spravil si to dobre ak to nefungovalo musis najst chybu. Mal si skusit opingovat router. Ak by neodpovedal mal si skusit webove rozhranie routra, ci ti funguje. Ak nie pozri sa do logov na routri, ci to tvoj pocitac nie je vedeny v logoch ako utocnik, pripdne vypni firewall (na routri).
Pripadne skus na nb nejaky live linux a ak tam spojenie pojde je chyba v operacnom systeme resp v ovladacoch.