Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vycisteni PC

ahoj, poradil by mi někdo prosím nějaký program na vyčištění pc? posledni dobou se začal hodně sekat a už nevím m, co s tím. Odinstaloval jsem zbytečnosti a vymazal, co neni potřeba. Díky

a vymazal, co neni potřeba

to zní dost nebezpečně.

kontrola zahnojenosti pc: adwcleaner
kontrola běžících procesů: ms process explorer
kontrola automaticky spouštěných programů: ms autoruns (winlogon, services, scheduled tasks)
kontrola stavu windows - v příkazovém řádku (cmd.exe):

sfc /scannow

a zvaž smysl případného doinstalovaného antiviru.

zmiňovaný ccleaner a jemu podobné jsou vtipným testem inteligence: jejich uživatelé neprošli.