Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Písmena ve formátovacích značkách ve Wordu

V přiloženém souboru MS Office Word (mám verzi 2007) jsou napsaná dvě slova (battery. Once). Když ale zobrazím formátovací značky (zobrazí netisknutelné značky, jako např. mezery a konce odstavců), najednou se tam objeví podtržený nápis „He HOO“. Když značky nemám zobrazené, to „H“ nejde ani smazat. Jsem z toho jelen. Co to je zač?

Budu vděčná za jakoukoli odpověď.

V každom prípade v balíku MS Office, konkrétne v textovom editori MS Word z roku 2007, neexistuje ešte prípona *.docx.

Zrejem máš v gebuli (palici) vymlátené baterky alebo si si niečo vhodné cucla, (šňupla) tj. potiahla bielu čáru pika.

Taj sem komplet okno skenu, z otvorného monitora MS Word až po okrajoch, potom sa uvidí, kde je pes zakopaný.