Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Twitch.tv - nejdou mi živé přenosy

Ahoj nevíte proč mi nejde přehrávat živé přenosy na platformě twitch.tv?
Je to pro mě záhada, internet na ostatních stránkach běhá bez problému, ale jen na twitchi mi nejde načíst video z živého přenosu...ale záznamy mi jdou dobře?

Za každou radu budu vděčný...

mám rozšiření o ADblock - ten jsem zkousel vypnout a nic i tak nejak jsem se koukal do Esetu jestli mi to nahodou nejak nehodil do zakázaných stránek...a furt nic :/

Netuším co by s tím mohlo být když si vezmu v potaz to, že záznamy streamu fungují, čistě a jen se mi nenačítají živé přenosy

To je mi záhada :)

Zkoušel jsem i jiné přohlížeče ať už microsoft edge, explorer, operu a nic :/ to video je už tři roky starý a to nastavení v chromu se změnilo a takové to co on tam ukazuje - já ani nemám možnost nastavit

Ještě jsem zkoušel jít na ostatní zařízení doma na notebook, telefon připojený na jednu wifi síť a nikde to nejde...je možné že by to bylo nějak od wifi routeru?

Furt mi je ale divný, že nejdou jen živé přenosy ale záznamy ano :)