Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malý výkon

Zdravím,snad jsem to zadal do správné kategorie,ale mám menší problém.
Zde moje sestava:I5 6500
Gigabyte gtx 1060 3gb p1
HyperX 16GB KIT DDR4 2166MHz CL15 Fury Black Series
Win 8.1 Pro
WD Blue 1gb
Adata 128gb

Jde mi o to,že ve hrách mám o 20 fps menší výkon než bych měl mít co jsem se tak koukal na youtube atd..BF1 hraju na 55fps(průměr) na Ultra,ale na youtube bych to měl s podobnou sestavou dávat na 60-70 fps.
Proto bych se chtěl zeptat,kde by mohl být problém.Antivirus mám od Avastu premium+Avast clean premium.
Nechci se v tom zbytečně hrabat,,a tak proto jsem to sem radši napsal.Předem děkuji za odpovědi a snad mi s tím pomůžete

Zaprvé, testy na YouTube se sice provádí se stejnou grafikou, ale zbytek systému je jiný. Takže může být lepší zbytek sestavy a to může právě způsobovat ten rozdíl.
Zadruhé, jak již zmíněno, Avast sračky. A vzhledem k tomu, že si si nainstaloval tyto Avast ********, nevím co všechno podobného si ještě nainstaloval, takže je možné, že ten PC je zanesený vším možným, což mu též může snižovat výkon.