Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice stávkuje

Obracím se na vás s prosbou. Věřím, že mi poradíte. Dneska chvíli po poledni (asi 12:58) jsem se pokoušela zapnout anonymní režim v prohlížeči Chrome klávesovou zkratkou (Ctrl+Shift+N) jenže jsem nevědomky zmáčkla jiné písmeno a vyřadila jsem si z provozu polovinu klávesnice. Nechápu čím by to mohlo být. Příčiny jsou následující:
• nefungují my vybraná písmena (A,V, C, H)
• nefungují mi klávesy (Delete, Backspace, mezerník)
• kurzorem myši nemohu najet mezi jednotlivá písmena a znaky, mohu označit pouze celý řádek, ale stejně nejde vymazat

Vyřešila bych to po svém, ale nemohu restartovat počítač, mám v něm neuložené soubory a odkazy o které bych přišla.

Prosím o rady, jak tento problém vyřešit.

Děkuji.

PS: Píšu z mobilu

Dobry den.
- Jinou klavesnici po ruce nemate ?
- Pri pouzit "Virtualni klavesnice" (pravy klik mysi na listu -> virtualni klavsenice -> zobrazit) dela stejné anomalie ?
- V nouzovém rezimu zadna zmena ?

[TiP] ~ o spusteni nouzového rezimu, "drzte" klavesu [SHIFT] + klik na polozku [RESTART] PC, nasledovne se PC spusti v nouzovém rezimu.
* Popripade pouzit 'Troubleshoot ', nebo ve 'SPRAVCE ZARIZENI' odinstalovat klavesnici odpojit od PC a zase pripojit..
[82278-shift-restart-10-jpg]
- V pripade ze nejde pouzit [SHIFT] je i moznost spustit PC v nouzovém rezimu pres :
* SPUSTIT konfiguraci muzte i pomoci klaves [WIN+R] a do spusteciho radku ktery se zobrazi vlozit/napsat :

msconfig

[82277-sysconf-jpg]

[DODATEK] : Kdyby slo je o problém nastaveni jazyka, staci jen pres Powershell upresnit ze jde o cestinu :

Set-WinUserLanguageList -LanguageList cs-Cs