Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows se nepovedlo aktivovat

Zdravím,

poslední dva dny mám tento problém a prosím o pomoc.

Začlo mi to z ničeho nic psát, že potřebuju znova aktivovat windows 10. Když napíšu kód, který funguje, tak mi to napíše.

(přešel jsem z W7 na W10)

"Windows se nepovedlo aktivovat.

Windows na tomto zařízení nemůžeme aktivovat, protože se nemůžeme připojit k aktivačnímu serveru vaší organizace. Ujistěte se, že jste připojeni k síti Vaší organizace, a zkuste to znovu."

Jaká organizace? Co to je? Kde najdu její jméno a jak problém vyřeším?

Děkuji

Problém je ten, že jsi tydýt.
"Když napíšu kód, který funguje" - ty jaksi nemůžeš zadávat klíč, který funguje, ale musíš zadávat klíč od své licence nebo od licencování, na který máš nárok, na VL nemáš nárok, jinak by ses tak blbě neptal. Pokud jsi provedl upgrade z legálních Windows 7 na Windows 10 a vytvořila se ti tam digitální licence, tak ta je licencování retail a aktivace proběhne s generickým retail klíčem. Takže by ses tam měl pokoušet dostat generický retail klíč od edice, kterou vlastníš:

Core                 YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7
Professional         VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

pokud tedy opravdu tam je na hardwaru digitální licence.
Problém je ten, že jsi tam měl vl klíč a rveš tam vl klíč, přičemž jsi ten vl klíč měl i zaktivovaný nějakým pirátským kms aktivátorem, nejspíš ti ten aktivátor Windows smahnul při aktivaci Office. A to chceš řešit tu? No prostě tydýt. Až si z tama odinstaluješ ten vl klíč a upirátěný office, tak se s tebou budu dál bavit.

co je to vl klíč? cpu tam jiný kód než na který nemám nárok - takže jaký tam mám cpát? takže doporučuješ co teda? díky P.S házel jsem tam i kód, který jsem použil na celou "licenci" který mi do teď fungoval a také to nejde, P.S2 co když bych chtěl jít od dané "organizace" pryč a mít normální windows?