Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zte 2 vzdialena konfiguracia

Dobry den, mam internet aj router (zte 2) od telekomu a chcem sa spytat ci je mozne ho konfigurovat vzdialene cez mobilnu siet? Respektivne, ci sa da skontrolovat vzdialene ci je niekto prippjeny? Dakujem

Pokial je v route rezime (co je takmer vzdy) tak ano. Neviem, ci vsak v defaulte nie je vzdialena sprava zakazana, takze ju musis zvnutra povolit.
Navyse ak mas dynamicku IP bude sa ti pri kazdom restarte menit, takze bud spustit nejaku dyndns alebo zaplatis Telekomu za staticku IP.
Ci je niekto pripojeny vsak zistis pomern tazko, pretoze tieto masinky su pomerne hlupe a dodavaju malo informacii. Maximalne si pozries kto a kedy sa pripojil na dhcp.
Pokial chces mat prehlad na sietou tak tam musis mat nejaky Mikrotik alebo UBNT.