Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini pc HP hstnc-001l-tc

Ahoj jaký windows do tohoto mini pc HP hstnc-001L-tc má jen 1gb flash disk win 7 se tam nevejdou a xp asi taky zabírají víc,potřěbuji tam nejaký os dát,chci to jen na písničky z flešky na zahradu :-D děkuji za každou radu.

Stačí trochu pogooglit - a nebýt líný, nebo se optat výrobce. Já zahlédl, že tam jde nacpat:

Microsoft Windows NT Server 4.0 family
Microsoft Windows 2003 Server family
Microsoft Windows 2000 Server family (except data center addition)
Microsoft Windows 2003 Server Terminal Services
Citrix Presentation Server
Linux and Unix servers

A příště trochu samostatnosti. 8-)