Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mini počítač hp model: HSTNC-001L-TC

Ahoj jaký windows do tohoto mini pc HP hstnc-001L-tc má jen 1gb flash disk win 7 se tam nevejdou a xp asi taky zabírají víc potřěbuji tam nejaký os dát,chci to jen na písničky z flešky na zahradu :-D děkuji za každou radu.

pôvodne to slúžilo ako terminál,alebo tam bol windows mobile z výroby,teraz tam môžeš dať nejaký linux pre mobilné zariadenia,alebo niečo,čo je schopné štartovať z externého disku,pokial sa tam nejaký dá pripojiť/pravdepodobne len LAN disk/,nepozeral som,či to má napr.usb....