Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iOS na windows

Dobrý den,
existuje nějaký "emulátor", který mi nasimuluje ve Windows 10 prostředí iOS, abych mohl spustit aplikaci určenou poze pro tento operační systém?
Nějaké možnosti jsem našel, ale třeba ví někdo o něčem vyzkoušeném.

Předem díky za tipy.

PS: Raději přidám poznámku, že to potřebuji pro studijní účely, jde o aplikaci vyvinutou jednou univeristou, která z mě neznámého důvodu vyvinula tento nástroj pouze pro iOS.

- Ano existuje, vyzkousenou mam verzi Hackintosh OSX, kterou jsem nasledovne spustil ve virtulnim prostredi.
* Jen si vzpominam, ze jsem musel do VBox (vmware) nainstalovat doplnek, ktery OSX podporuje.
[WMPlayer] :https://www.vmware.com/fr/products/workstation-player.html

- Postup, no, uz je to tak rok zpatky, kde postup nemusi byt stejny, jaky jsem provadel, zkus pouzit Google a naspat neco na zpusob Hackitosh Virtual Box tutoriel
[TiP] ~ Nemam vyzkousné, odkaz jsem nasel jen na Google : https://www.makeuseof.com/tag/macos-windows-10-virtual-machine/