Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Dell hlásí výměna baterie a dál se nedostanu

Dobrý večer,
notas dell mi hlásí toto : Your battery has experienced permanent failure and needs to be replaced. Strike the F1 key to continue, F2 to run the setup utility.

Došli mi, že to chce výměnu baterie.

Ale potřebuji se dostat na hlavní plochu a přetáhnout si veškerá data, neb se mi už pomale nevyplatí kupovat za cca 2 tisíce novou baterii. A neoriginál se mi moc kupovat nechce....Proto píšu. Díky za tipy

Změna předmětu, původně: Hlásí výměna baterie a dál se nedostanu (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

ten zdroj máš vyzkoušený v jiném počítači, že funguje, že se hlásí jako Dell zdroj s daným výkonem? Pokud totiž nejde projít přes varování o mrtvé baterce, je velká pravděpodobnost, že zdroj je poškozen také, a nehlásí počítači své parametry. Další varianta je, že chcípl obvod nabíjení v notebooku.