Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zjistit nabourani Wifi site?

Dostal jsem dotaz na zjisteni zdali nekdo se nenaboural do wifi site, jedna se o sit se dvema pocitaci a jeden router pres ktery je pripojeni do sveta, k routeru je pripojen jeste jeden pocitac dratem, a dotaz je zdali a cim lze zjistit nabouravani ci jiz nabourani se do site? Dekuji Petr

Dekuji za odpovedi, jen jsem mel za to ze by preci jen bylo lepsi vedet co se deje, sice souhlasim s tim ze je treba zabezpecit, jen aby to zabezpeceni nevzalo vice zdroju nez samotna cinnost tak jsem si nejak myslel ze tu nejaka moznost kontroly je, no podivam se do toho routeru, ale je skoda ze toto nejde spustiti jako nejaka sluzba ktera mi nahlasi nekdo se snazi, ci kdyz prijdu pozdeji uz je tam, ale to si preji asi trosku moc. Guglim i nadale pro ziskani informaci, a budu li aspon trosku uspesny urcite to tu zverejnim. Petr