Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Cantre Strike 1.6

Ahojte:)vy jste tady takový šikulky, tak by jste mi mohli určitě poradit.Stáhla jsem si Cantra na netu, nainstalovala a chtěla začít hrát, jenže mi pak vlastně došlo, že nemám s kým(když nepočítám na netu), protože tam nemám boty. Tak jsem si je taky stáhla, nainstalovala, jenže teď nevím, jak je mám do Cantra dát.Poradí, někdo?Děkujuu:-)

Tlačítkem pod ESC (je na něm většinou vlnovka a středník) otevřeš konzoli,
do ní napíšeš: bot_add_ct nebo bot_add_t

Tohle funguje často, záleží ale na verzi druhu botů.