Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt..

Zdravím..
Při seknutí počítače (Asus x553M) sem jej natvrdo vypla a po opětovném zapnutí hlásí chybu..Ovšem nejde ani kompletně obnovit tovární nastavení, nic..Prostě modrá smrt..
Dá se nějak ještě zachránit, nebo to nemá cenu a rovnou koupit nový?
Dost nerada bych se s ním loučila..

Á, tohle asi nebude jednoduchá práce.....

Kupovat hned nový počítač kvůli modré smrti? To už by někteří lidé měli asi šestsetpadesátý počítač :-) Stačí přece nanejvýše přeinstalovat. Není to sice nic těžkého, ale odhaduji, že toho kolem počítačů a Windows moc nevíš, takže bych Ti rovnou doporučil pozvat si k tomu někoho znalejšího, kdo už si bude vědět rady.

Přesto pár kontrolních dotazů:
1. Na tom stroji jsou jaké WIndows (7/8/10...)?
2. Na té modré obrazovce bývá něco napsáno (aneb není smrt jako smrt)
3. Máš na disku nějaká "strašně důležitá data" (fotky, videa, dokumenty), která nemáš zálohována a která bys potřebovala zachovat?