Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla firefox - plná RAM

Zdravím
Mám problém se svým PC Lenovo Win 7 a prohlížečem MF, z nějakého důvodu i posledních pár dní plně zatěžuje ram (8GB) a brání tím spuštění dalších programů a někdy i sám spadne s hláškou o nedostatečné paměti.
Restart to na chvíli vyřeší, ale později se situace opakuje. Máte někdo nápad jak to vyřešit?
Otevřeny mám většinou max 3-4 panely.
Napadlo mě komplet smáznout prohlížeč a znovu nainstalovat, ale nevím jestli by to mělo nějaký efekt.
Rád bych u firefoxu zůstal, používám ho poměrně dlouho a nikdy mi takové problémy nedělal, resp. RAM jsem nikdy nesledoval, to až po těch posledních pádech.

Budu rád za Vaše nápady. A případné potřebné informace doplním.

Z doplňků tam mám jenom adblock, tak v tom snad problém nebude, ale vyzkouším to.
Jinak ADW a Malwarebytes jsem zkoušel jako první a nic mi to nenašlo.
Včera proběhla nějaká aktualizace MF a jesště jsem smáznul historii a cookies, zatím to nepadá tak uvidím, co bude dál.