Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 50% využití disku

Dobrý den, dneska jsem přijel z exkurze, zapnu PC a a tak podivně se seká, podívám se do "Správce úloh" a vidím zaseklý využití disku na 50%... ať se děje co se děje... mám dva disky, jeden v pohodě, naprosto nevyužíváný (mám tam jen natočená videa přes Shadow Play) a na hlavním disku na mám 100% využití... Nevím jak to zmírnit, nevím co se mohlo stát - nic z internetu nestahuju, kromě beatmap do hry Osu! na officálních stránkách hry a nebo hry ze Steamu/UPlaye... Nemá někdo s tímto problémem zkušenosti? Byl bych rád za každou radu :/

i7-7700K
GTX GeForce 1060 6GB
16GB RAM
WD Blue EX - 1TB

operační systém neznáme. Něco tam nesedí. 50% load a traffic jen 1 MB/s, třeba je disk znaven náhodnými čteními. z toho schotu vidíme málo. chce to resmon - tab Disk – tam uvidíš i handly, seřadit dle Celkem nebo čtení nebo zápis