Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Visual Basic otázka

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa dá urobiť program vo VB taký, že to bude napr. čítať obsah nejakej stránky. Takže napríklad urobím si program, ktorí bude mať v sebe dajme tomu: Username, Password, E-mail, a bude pracovať napr. zo stránkou Facebook. Takže keď napr. po úspešnom prihlásení na FB to napíše "Logged in" tak to Logged in sa napíše aj do toho programu.

Alebo aby ste to lepšie pochopili:

Dajme tomu máme stránku minecraft.net. (Pre príklad), no a ja keď napr. v tom programe kliknem na tlačítko "Zobraz", tak to do programu vypíše danný text, ktorí je na tejto stránke, resp. Ten program ten text vyhľadá z danej stránky, a vypíše ho. Snáď ma chápete čo myslím :).

Jestli jsem tě dobře pochopil, tak chceš zobrazit pod heslem něco z webu.

Pak je dělání desktopového programu zbytečná komplikace, to jde i rovnou z webu.
Ale obávám se, že jestli se takhle ptáš, tak toho o programování nevíš dost, abys to dal sám do kupy.

Se obrať na placenou podporu zdejší poradny nebo tak, víc mě nenapadá.