Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM dual chanel kit

Dobré dopoledne,

koupil jsem RAM Dual Channel kit 2GB. Když je dám do kompu tak se PC začne po chvilce restartovat, Pokud tam dám jem jeden modul PC běží bez problémů, pokud tam dám jen druhý modul(samotný) tak ani nenaběhne. Zkoušel jsem je reklamovat, bylo mi sděleno, že RAMky jsou v pořádku. Ale problém mám stejný. Pozice RAM pamětí jsem osadil jak uváděli v manuálu MB.

Dík.

MB GIGABYTE MA790X-DS4 790X AM2+,DDR2,SATA2,GLAN,1394,PCIE2.0

CPU AMD ATHLON 64 X2 6400+ BOX socket AM2

GK nVIDIA GEFORCE 8800GT GB 512MB 256bit DDR3,2xDVI,HDTV,PCIE2

DIMM DDR2 2048MB 1066 DC KIT (2x1024) TRANSCEND 5-5-5-15 aXeRa

Tak podívat se na napájení mně nanapadlo, ale pokud jedna RAMka samostatně jede tak druhá by samostatně mohla jet taky?