Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač je hlučnější než dřív

Zdravím,

koupil jsem si nový počítač. Po výměně špatných pamětí, které jsem reklamoval u výrobce, jsem zjistil, že mi hlučí grafika, asi ten větráček podle poslechu. Nové PC bylo tiché. Grafika je GF 9600 GT. Poradí někdo, kde je problém a co s tím?

Pavel

kde je problém

a pred dvoma vetami si odpovedate:

asi ten větráček podle poslechu

co s tím?

Pokusit sa o regulaciu (softverovo, ale s rozumom, sledovat teploty pri zatazi a dat pozor na prehrievanie) alebo co je lepsie, vymenit referencny chladic a kupit kvalitny (pasiv + vetracik).