Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení jména kontaktu u příchozího hovoru

Dobrý den.

Mám na mobilu problém u příchozích hovorů - místo jména se mi zobrazuje jen číslo. Ve výpisu hovorů se ukáže jméno. Problém není u všech kontaktů - vypadá to, že jen u kontaktů synchronizovaných ze Skype for business aplikace, a to až po updatu firmwaru. Jména u kontaktů z Google účtu se zobrazují normálně. Na fórech jsem našel vždy jako řešení jen to, že u kontaktu musí být číslo v mezinárodním formátu, nicméně u všech kontaktů mám předvolbu země uloženou.

Co s tím...?

Telefon: Xiaomi Redmi Note 4, 64 GB, Android verze: 7.0 NRD90M, verze MIUI: MIUI Global 9.5

Předem díky za reakce.

Jiří Kurt Strohschneider

Nazdar
- Mel jsem obdobny problém pri prechodu na telefon typu "Huawei P20 Android 8.0 EMUI 8.0.0", kde se mi neukazovalo jméno kontaktu ani u SMS jako by mi volal nekdo cizi.

- V mém pripade, slo o problém nastaveni kontaktu, kde vse slo z mé SIM, az po nastaveni CLOUDU : funkce "importovat ze SIM" v "nastaveni" -> "mail, kontakty kalendar" cimz doslo k prekopirovani kontaktu ze SIM + nastaveni CLOUDU. Od té doby mi ted na telefon pri prichozim hovoru telefon zobrazuje "jméno + obrazek" tak jako u predeslého telefonu .